Get a site

نرم افزار CRM مخفف Customer Relationship Management به معنای مدیریت ارتباط با مشتری است. این نرم افزار با هدف تمرکز بر رضایتمندی مشتری با یکپارچه سازی اطلاعات بیت واحدهای مختلفی (بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش)، ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی تجربه ای رضایت بخش در مشتری ایجاد می نماید.

همچنین نرم افزار CRM پارس ویتایگر دید 360 درجه ای به مدیران از شرایط موجود ارائه میدهد. همچنین مدیران می توانند از نرم افزار CRM در جهت جمع آوری نیازها و رفتارهای تجاری مشتریان استفاده نمایید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری با هدف افزایش میزان سود سازمان و تغییر رفتار سازمانی به رفتار مشتری مدارانه که در دراز مدت باعث افزایش رضایت مشتری و در نتیجه افزایش سطح درآمد سازمان می شود.

نرم افزار CRM به پرسنل برای شناسایی، انتخاب، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات به مشتریان کمک می نماید. از فواید آن در یک سازمان می توان به حفظ ، جذب، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندینگ، بهبود خدمات پس از فروش و در نهایت افزایش فروش کمک نماید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مانند فرایندی است که به ما کمک می کند تا اطلاعات مختلفی از مشتریان، واحد های مختلف، اثر بخشی تبلیغات، سرعت عمل در پاسخگویی به مشتری و نیز کسب اطلاعات بازار را جمع آوری کنیم.

امروزه نرم افزار CRM در ابعاد دیگر سازمان همچون خدمات مشتریان، مدیریت زنجیره تامین، منابع انسانی و… دستاوردهای چشمگیری در افزایش بهره وری بدست می آید.

بهترین نرم افزار CRM را انتخاب نمایید

برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM این موارد را بررسی نمایید:

قیمت نرم افزار CRM
امنیت نرم افزار CRM
نسخه نصبی یا کلود CRM
امکانات برای بخش فروش
امکانات برای بخش بازاریابی
امکانات برای خدمات پس از فروش و پشتیبانی
امکانات اتصال و یکپارچه سازی با سایر نرم افزارها

برای خرید بهترین نرم افزار CRM تنها کافی است به این 6 سئوال پاسخ دهید:

چه مشکلاتی را می خواهم با نرم افزار CRM حل کنم؟
آیا نرم افزار CRM از سفارشی سازی پشتیبانی می کند؟
آیا نرم افزار CRM پذیرش کاربر را افزایش می دهد؟
آیا این نرم افزار به ما کمک می کند که تصمیمات مبنی بر داده اتخاذ کنیم؟
آیا این نرم افزار همگام با کسب و کار ما رشد می کند؟
آیا CRM مورد نظرتان با سایر سیستم ها و سازمان شما سازگار است؟

قیمت نرم افزار CRM

قیمت نرم افزار CRM بستگی به امکانات مورد نیاز سازمان دارد. اما شما می توانید قیمت نرم افزار CRM پارس ویتایگر را در این لینک مشاهده نمایید:

http://parsvt.com/price-list