Get a site

آیا شما میدانید صنعت واینرینگ چیست؟

صنعتی نوپا که نوزادی بیش نیست و پولی بسیار در آن در چرخش است در ادامه توضیحی مختصر در این رابطه وشبکه های مجازی وبازاریابی میدهم و برای مطالعه کامل اینجا کلیک کنید.

امروزه شاهد این هستیم که در دنیای بازاریابی دیگر نمیتوانیم که تاثیر شبکه های مجازی را نادیده بگیریم و این تاثیر بسیار از شکل های بازاریابی را ایجاد کرده که امروزه از آنها بطور آگاهانه یا نا آگاهانه استفاده میکنیم.

شاید مسئله ای خنده دار باشد که گاهی اوقات ما در شبکه های اجتماعی با انتشار تصویری از یک منظره که خودمون برای گردش انجا رفته بودیم در حال بازاریابی کردن هستیم اما این نکته ظریف چگونه اتفاق میفتد؟

چگونه یک عکس از یک منظره به بازاریابی تبدیل میشود؟

اینفلوئنسر مارکتینگ دلیل آن است

این نوع بازاریابی که به بازاریابی تاثیر گذار معروف است در شبکه های مجازی تمامی فعالیت های مارا به بازاریابی تبدیل میکند شاید شما به اندازه 200 نفر فالوور داشته باشید که همه آنها دوستان آَنایان یا فامیل های شما هستند یک سوال بسیار ساده وبدیهی :

بادیدن آن عکس چند نفر از آنها میخواهند به آن مکان سفر کنند؟

و اینجاست که پای بازاریابی به میان می آید و جالب است بدانید که شما تاثیر گذار ترین روش بازاریابی را به اجرا در آوردید.

پس در نتیجه شکلی که بازاریابی با شبکه های مجازی به خود گرفته است بسیار متفاوت تر است.

صنعت واینرینگ و شبکه های مجازی

در صنعت واینرینگ که به صنعت سرگرم کننده های اینیستاگرامی هم معروف شده ولی هنوز برای خیلی از ما نا آشنا است . در مورد این صنعت اینجا بیشتر بخوانید

دقیقا همان کاری را میکنند که شما با یک عکس انجام داده اید.

این هنرمندان با تولید کلیپ های فان وخنده دار در بین این کلیپ ها به شکل کوتاهی به تبلیغ برند های مختلف میپردازند و البته که در این میان بازاریابی تاثیر گذار و ویروسی هم دخیل است.

راهی بسیار هوشمندانه که صاحب و رهبران کسب وکار آن را انجام میدهند.

سخن پایانی

در سخن پایانی میتوان گفت که امروزه بطور مثبتی بازاریابی شکل خود را عوض کرده است و کسب در آمد در این قرن و امروز مهارت میخواهد واین مهارت ها به شکل درستی قابل آموزش است.

این مطلب یک متن تبلیغاتی نیست و شما با مراجعه به لینک های موجود در داخل متن میتوانید مطالب مفید دیگری را هم مطالعه کنید و در کسب وکار خودتان از آن ها استفاده کنید.

درباره ی نویسنده