Get a site

در دنیای امروز همانطور که در مطالب قبلی گفتیم راه و روش های بازاریابی هم تغییر یافته است و از زمان ورود تکنولوژی به دنیای تجارت ایران هم دیگر نمیشود از راه های قبلی بازاریابی استفاده کرد.

به هرحال در این زمان روش های آنلاین بسیار مرسوم است که شما به بهترین شکل میتوانید از آن ها بازاریابی را یاد بگیرید ولی بیایید بررسی کنیم که چه را هایی برای بازاریابی امروز مفید است.

راه های بازاریابی برای دنیای امروز

از جمله راه های بازاریابی برای دنیای امروز میتوان به دیجیتال مار کتینگ ئ از زیر شاخه های آن به بازاریابی محتوا اشاره کرد که در اینجا توضیح مختصری در رابطه با آن برای شما داده میشود برای مطالعه رایگان و تکمیلی و بهتر وبیشتر اینجا کلیک کنید

در اولین قدم ما باید بدانیم که محتوا چیست و به چه چیزی محتوا میگویند :

به هر آن چیزی که مخاطب بتواند با آن وقتی را سپری کند محتوا گفته میشود اما از مهمترین انواع محتوا میتوان به فیلم عکس اینفو گرافی یا متن اشاره کرد که به جرات میتوان گفت که دنیای بازاریابی امروز بر روی اینها تمرکز دارد ولی اینها به تنهایی کاری از پیش نمیبرند یک فرد باید به عنوان بازاریاب باید به مسائل دیگر بازاریابی مثل بازاریابی ویروسی تبلیغات مجازی و موارد مهم دیگرتسلط داشته باشد.

همیشه راهی پیدا میکنید

اگر جوینده باشید همیشه راهی پیدا میکنید و در این باب باید بدانید که خودتان را توسعه دهید و توجه داشته باشید که برای یک بازاریاب مهمترین راه آموزش میتواند توسعه فردی باشد و ایشان با توسعه فردی خود بتوانند از مغز خود بیشترین بهره را ببرند.

اما توسعه فردی چیست ؟

با کلیک بر روی کلمه توسعه فردی چیست میتوانید  مطالب بیشتری را بخوانید ولیکن در اینجا توضیحی کاملا به درد بخور را برایتان میدهم.

توسعه فردی اعم از هر کاری است که بتوانیم با آن کارایی سه چیز را بالا ببریم

1-مغز

2- بدن

3-دیدگاه

که در اولین حالت آن که باید مغز را توسعه بدهیم خیلی خوب وبجاست که با مطالعه شروع کنیم

در دمین قدم همانطور که میدانید افراد موفق از ورزش دوری نمیکنند

در سومین قدم هم باید بدانیم که قدم های اولو دوم تلاشی برای اخرین قدم هستند.